Nabucco 1488S

PR 30. 11. 2023 Opera v kině

Zvýhodněné abonmá na druhou část sezóny přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku 2023/24, které pod stromečkem udělá radost každému milovníkovi nebo milovnici opery! Těšit se mohou na 6 výjimečných operních titulů s excelentním obsazením, úchvatnou výpravou a ve špičkové technické kvalitě.

Pokračovat ve čtení

Strhující vítěz Cannes Anatomie pádu se představuje v novém traileru

21. 9. 2023

Byla to vražda, sebevražda nebo nešťastná náhoda? Strhující drama o rozpadu jednoho vztahu zabalené do chytrého detektivního hávu Anatomie pádu vstoupí již za měsíc do českých kin.

Pokračovat ve čtení

Deadmanwalking 00030 067 RGB C

PR 16. 8. 2023 Opera v kině

Letošní sezóna nabídne celkem devět titulů. Je mezi nimi léty prověřená klasika, ale i trojice úplných premiér na prknech newyorské scény. A právě tři premiérové tituly, Mrtvý muž přichází, X: Život a doba Malcolma X a Florence v Amazonii, aktuální sezónu přenosů otevřou. Pro více informací sledujte své oblíbené kino. Předprodej bude zahájen 28. srpna.

Pokračovat ve čtení

Tvůrci hitu #martyisdead představují jeho pokračování  #annaismissing

26. 7. 2023

Tvůrci hitu #martyisdead oceněného International Emmy právě dokončili jeho volné pokračování #annaismissing o nástrahách internetu

Pokračovat ve čtení

Deadmanwalking 00040 041 RGB C

PR 24. 7. 2023 Opera v kině

Oceňovaná série přímých přenosů z Metropolitní opery vstupuje do další sezóny. Milovníkům opery nabídne, počínaje říjnem, celkem devět titulů. Je mezi nimi léty prověřená klasika, ale i trojice úplných premiér na prknech newyorské scény. A právě tři premiérové tituly, Mrtvý muž přichází, X: Život a doba Malcolma X a Florence v Amazonii, aktuální sezónu přenosů otevřou.

Pokračovat ve čtení

Moderní romance Minulé životy dojme české diváky již letos v červenci

19. 6. 2023 Film

Debutující americká režisérka korejského původu Celine Song ohromila se svým debutem Minulé životy diváky na festivalech Sundance i Berlinale. Její citlivá moderní romance se teď díky distribuční společnosti Aerofilms dojme diváky v kinech od 27. července.

Pokračovat ve čtení

Kuolleetlehdet 01 Photo Malla Hukkanen C Sputnik

15. 6. 2023

Chystáte se do Varů, ale netušíte, jaké filmy stojí za to poprat se o festivalovou vstupenku? Nabízíme pečlivě kurátorovaný výběr devíti filmů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Pokračovat ve čtení

Nový dokumentární film Velké nic má oficiální trailer.  Pandemická tragikomedie od Víta Klusáka a Mariky Pecháčkové jde za měsíc do kin.

27. 2. 2023

Jak si česká společnost poradila s pandemií nemoci covid-19? Na tutootázku odpovídá nový dokument Víta Klusáka a Mariky Pecháčkové.

Pokračovat ve čtení

Brendan Fraser v životní roli ve filmu Velryba útočí na herecké ceny i česká kina

27. 2. 2023

Miláček publika, hollywoodský herec Brendan Fraser se vrací v hereckém comebacku desetiletí díky filmu Velryba

Pokračovat ve čtení

Drzá a odvážná císařovna Sissi se představuje v traileru k filmu Korzet

11. 1. 2023

Císařovna Sissi již dávno není tou křehkou dívkou, jak ji známe z filmů s Romy Schneider. Ve filmu Korzet, který vtrhne do kin 9. února, je drzá, umanutá dáma s neukojitelnou touho žít vlastní život.

Pokračovat ve čtení

Legenda animovaného filmu Doručovací služba čarodějky Kiki vlétne vůbec poprvé do českých kin

14. 12. 2022

Po úspěchu souseda Totora v českých kinech se na plátna vrací další z klasik legendárního japonského studia Ghibli Doručovací služba čarodějky Kiki.

Pokračovat ve čtení

Magický příběh o přátelství Osm hor zahájí filmový rok 2023

14. 12. 2022

Filmový rok 2023 zahájíme s adaptací knižního bestselleru Paola Cognettiho o přírodě a hodnotě přátelství Osm hor.

Pokračovat ve čtení

Malý Mikuláš a jeho autoři Goscinny a Sempé promluví hlasy předních českých hvězd

10. 11. 2022

Animovaný snímek Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo dostává český dabing, a to ne jen tak ledajaký. Hlasy malých uličníků a jejich tvůrců promluví české hvězdy.

Pokračovat ve čtení

TKTVT 11 Foto

2. 11. 2022 Film

Osm let po úspěchu filmu Opři žebřík o nebe sledujícího obětavého a nezištně pomáhajícího faráře v podhůří Tater, který si došel až pro Českého lva, se dokumentaristka Jana Ševčíková vrací s novým snímkem Ti, kteří tancují ve tmě .

Pokračovat ve čtení

MK 01 2

26. 10. 2022 Film

Legendární malý uličník Mikuláš a jeho patálie ožívají v animovaném snímku s originálními Sempého kresbami.

Pokračovat ve čtení

Triangle Of Sadness 02

2. 9. 2022 Film

Švédský král společenské satiry Ruben Östlund se pět let úspěchu filmu Čtverec triumfálně vrací s novým a neskonale vtipným snímkem o superbohatých, lidských neřestech a opojné síle moci. Trojúhelník smutku je černá komedie se skvělým hereckým ansámblem pod vedením kapitána Woodyho Harrelsona si vysloužila zasloužené ovace, skvělé zahraniční recenze i titul komedie roku.

Pokračovat ve čtení

Lohengrin 046 Vc GRM (1)

PR 12. 8. 2022 Opera v kině

Letošní sezóna Met premiérově uvede Médeu, Hodiny a Šampiona. V roli Leporella v Don Giovannim uvidíte Adama Plachetku. Předprodej abonmá bude zahájen 29. srpna. Pro více informací sledujte své oblíbené kino.

Pokračovat ve čtení

Jodie Comer ze seriálu Na mušce představí v NT Live svou vyprodanou one-woman-show

PR 28. 7. 2022 Divadlo v kině

Debut herečky Jodie Comer na prknech londýnského West Endu se stal letošní jaro nejžádanějším divadelním představením v Londýně. Na drama Prima Facie o mladé právničce čelící pochybám, zda je současný právní systém spravedlivý, se stály dlouhé fronty a bylo skoro nemožné získat lístky.

Pokračovat ve čtení

Podezrela 2

20. 7. 2022 Film

Mistr rafinovaných příběhů a neotřelých režijních nápadů Park Chan-Wook se pět let po Komorné vrací s dalším nečekaným pojetím osudové romance. Za svůj neotřelý mix žánrů si korejský tvůrce přivezl z filmového festivalu v Cannes Cenu za režii a od květnové premiéry jej provází pověst filmové senzace.

Pokračovat ve čtení

Men 5

24. 6. 2022 Film

Jeden z nejočekávanějších hororových snímků roku, který boří hranice žánru a témat, se představuje v traileru.

Pokračovat ve čtení

KVIFF.TV

Naše kino u vás doma

Už 15 let vybíráme filmy na plátna českých kin. Teď se na ně můžete podívat také z pohodlí vašeho obýváku.

Jdu si pustit film

Zpět
Magazín
Menu Nahoru