Foto04 (C) Oslo Pictures Bez Cigarety

Aerovod 10. 3. 2022 Film

Předplaťte si filmotéku Aerovod a získejte volnou vstupenku do vybraných kin na „jeden z nejlepších romantických filmů poslední doby“ (Awards Watch).

Pokračovat ve čtení

Přímý přenos koncertu fenomenálních BTS do českých kin

PR 4. 3. 2022 Koncerty v kině

O BTS se mluví jako o nových Beatles a o jedné z největších kapel současnosti. Sedmičlenná k-popová senzace láme jeden rekord za druhým a podmaňuje si fanoušky na všech kontinen-tech. Čeští diváci mají jedinečnou příležitost vidět přímý přenos koncertu BTS PERMISSI-ON TO DANCE ON STAGE přímo ze Soulu, a to jen v sobotu 12. března v kinech v celé ČR.

Pokračovat ve čtení

La Traviata

PR 28. 2. 2022 Opera v kině

Sezónu Live in HD zahájí Sondra Radvanovsky v titulní roli opery Médea. Diváci se mohou těšit na světovou premiéru opery Hodiny, v Metropolitní opeře budou premiérově uvedena díla Šampion a Médea a další čtyři inscenace ve zbrusu nové režii. Čeští diváci jistě ocení Adama Plachetku v úloze Leporella v inscenaci Don Giovanni.

Pokračovat ve čtení

AP152244 Romeo And Juliet

PR 1. 2. 2022 Balet v kině

Dnes už klasickou choreografii baletu Romeo a Julie vytvořil pro Královský balet v Lodnýně Kenneth MacMillan v roce 1965. V překrásném díle Sergeje Prokofjeva se nešťastní milenci pokoušejí o únik z renesanční Verony, kde se ruch tržiště až příliš snadno promění v souboj na meče a rodinný spor vede k tragédii jak pro rodinu Monteků, tak Kapuletů. Balet o velké lásce uvidí v přímém přenosu 14. 2.

Pokračovat ve čtení

Nebývalý divácký zájem posílá gastrodrama Bod varu do českých kin

PR 20. 1. 2022 Film

Šéfkuchaři Andymu směna v jeho restauraci ani nezačala, a už nestíhá. Gastrodrama režiséra Philipa Barantiniho Bod varu, natočené na jeden záběr, vstoupí do české distribuce. Snímek získal pověst senzace hned po světové premiéře v hlavní soutěži 55. ročníku MFF Karlovy Vary. Bod varu vstoupí do kin 3. února pod hlavičkou Aerofilms.

Pokračovat ve čtení

Film, po kterém se budete cítit méně osamělí, C’mon C’mon v kinech od 20. ledna

PR 27. 12. 2021 Film

Joaquin Phoenix podává nezvykle civilní, ale přesto podmanivý výkon v novém filmu Mikea Millse C’mon C‘mon. Hraje rozhlasového novináře Johnnyho, který se nečekaně musí postarat o svého malého synovce Jesseho. Toho bezprostředně ztvárnil dětský herecký objev Woody Norman.

Pokračovat ve čtení

Aerovod, ten pravý dárek pro filmové labužníky

Aerovod 14. 12. 2021 Film

V naší online videotéce Aerovod najdete přes 500 pečlivě vybraných filmů, které je možné ihned zhlédnout z pohodlí domova – oscarové vítěze, ceněné evropské snímky, filmy pro celou rodinu, českou klasiku nebo atraktivní dokumenty.

Pokračovat ve čtení

Eurydice 2482S

PR 22. 11. 2021 Opera v kině

Hudba se stává tématem uměleckých děl odnepaměti. Mezi nejstarší příběhy, v nichž hudba hraje klíčovou roli, je stará řecká báje o pěvci Orfeovi, který chce vyvést svou milou Eurydiku z podsvětí. Dnes už klasický příběh nabral v dějinách umění mnoha podob, jedním z posledních zpracování je opera Euridyka M. Aucoina. V novém nastudování ansámblu Metropolitní opery v New Yorku vstoupí do kin 4. 12.

Pokračovat ve čtení

Muj Soused Totoro 01

PR 10. 11. 2021 Film

Kultovní animovaný film japonského tvůrce Hajaa Mijazakiho Můj soused Totoro si získal srdce již několika generací diváků po celém světě a nyní bude poprvé k vidění na plátnech českých kin. Diváci se tak z kinosálů budou moci vydat do světa, který deník The Guardian označil za "tak fascinující, že se z něj nebudou chtít vrátit zpět domů“.

Pokračovat ve čtení

 Je to vědění, je to vidění nebo je to snění? K-popový fenomén Monsta-X míří do kin

PR 9. 11. 2021 Koncerty v kině

Korejský K-popový fenomén Monsta-X diváci uvidí i na plátnech českých kin. Snímek Monsta-X: The Dreaming nabízí detailní pohled na tvrdou cestu formace v posledních šesti letech. Fanoušci, tedy Monbebe, se dočkají strhujících živých verzí jejich hitů i intimního pohledu do zákulisí. V kinech od 9. prosince 2021 uvádí Aerofilms.

Pokračovat ve čtení

Erotické drama Paula Verhoevena Benedetta zpestří předvánoční program českých kin

PR 3. 11. 2021 Film

Erotické drama Paula Verhoevena inspirované životem Benedetty Carlini, řádově sestry a později představené kláštera v 17. století v Toskánsku. Schopnost konat zázraky vynese sestře Benedettě v 17. století výsadní postavení v toskánském klášteře. Když její slabost pro mladou novicku přeroste ve vášeň, začíná hra plná intrik sahající do vyšších pater italské církve. V kinech od 2. prosince.

Pokračovat ve čtení

01 Pariz, 13. Obvod Foto©Shannabesson

PR 26. 10. 2021 Film

Jacques Audiard spojil síly se dvěma o generaci mladšími scénáristkami a natočil stylový film o současných třicátnících. Sleduje tři mladé ženy a jednoho muže, jejichž životy se na chvíli protnou v pařížském 13. obvodě. Film Paříž, 13. obvod po úspěšném uvedení v hlavní soutěži festivalu v Cannes a na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary vstoupí 18. listopadu do českých kin.

Pokračovat ve čtení

The Doors z první řady

PR 15. 10. 2021 Koncerty v kině

Legendární americká kapela The Doors letos na podzim slaví padesát let od vydání svého alba L.A. Woman, posledního, na kterém se přímo podílel zpěvák Jim Morrison. Kapelu připomene i archivní koncertní záznam Live At The Hollywood Bowl '68. V remasterované a prodloužené verzi vstoupí na plátna kin 4. listopadu.

Pokračovat ve čtení

Nový cyklus Umění v kině ukáže zrod Botticelliho kultu krásy, odhalí neřesti Pompejí a představí Raffaelovy ženy

PR 1. 9. 2021 Umění v kině

Po úspěšném uvedení snímků Ermitáž – síla umění, Frida – viva la vida nebo Tintoretto – rebel z Benátek se do kin chystá další část dokumentárního cyklu ze světa výtvarného umění. Trojice filmů tentokrát představí tvorbu renesančních umělců Raffaela Santiho a Sandra Botticelliho a odhalí neřestnou stránku antických Pompejí. V kinech od 6. září.

Pokračovat ve čtení

KH21943

PR 30. 8. 2021 Opera v kině

Tradiční kinopřenosy z Metropolitní opery v New Yorku se vrací zpět do zaběhnutých kolejí. Od října do května je naplánováno celkem 10 představení. Diváci se mohou těšit jak na klasické kusy, modernu i hned několik premiér na prknech newyorského operního svatostánku. Předprodej abonmá a jednotlivých vstupenek na novou sezónu odstartuje v pražských kinech Aero, Světozor a Bio Oko v pondělí 30. 8.

Pokračovat ve čtení

Eurydice T8A6673

PR 27. 8. 2021 Opera v kině

Po déle než roční pauze Metropolitní opera odhalila dlouho očekávaný program přímých přenosů Sezóny 2021/22. Nemůžeme se dočkat a v pondělí 30. srpna spouštíme předprodej abonmá i jednotlivých vstupenek. Met si letos připravila velmi zajímavá premiérová uvedení i osvědčenou klasiku, opět s těmi největšími hvězdami operního světa!

Pokračovat ve čtení

OASIS KNEBWORTH 1996 CREDIT ROBERTA PARKIN

PR 20. 8. 2021 Koncerty v kině

Před pětadvaceti lety, 10. a 11. srpna, odehráli britští Oasis dva koncerty na festivalu v Knebworth, pro které se bez jakékoliv nadsázky vžilo označení legendární. Nyní vstupuje do kin dokumentární snímek, který jednu z největších koncertních událostí 90. let, jíž se zúčastnilo celkem čtvrt milionu fanoušků, připomene. Vstupenky jsou již v předprodeji, premiéra je naplánovaná na 23. září.

Pokračovat ve čtení

BLACKPINKTHEMOVIE LEAD IMAGE

PR 26. 7. 2021 Koncerty v kině

Dívčí kapela BLACKPINK, kterou miluje celý svět, slaví 5 let výročí od vzniku jejich debutu a vydává snímek BLACKPINK THE MOVIE. Ten je také speciálním dárkem pro BLINKs neboli fanoušky BLACKPINK, aby si oživili staré vzpomínky a užili si jejich divoké vystoupení ve slavnostním duchu.

Pokračovat ve čtení

KVIFF.TV

Naše kino u vás doma

Už 15 let vybíráme filmy na plátna českých kin. Teď se na ně můžete podívat také z pohodlí vašeho obýváku.

Jdu si pustit film

Zpět
Magazín
Menu Nahoru