Magazín Balet

Okouzlující Louskáček z Mariinského divadla ohlásí advent

PR 5. 12. 2016 Balet v kině

Po Popelce v režii Australského baletu uvede cyklus Balet v kině v předvánočním čase další pohádkový příběh pro celou rodinu. Tentokrát v podání proslulého baletního souboru z Mariinského divadla. Jeho fenomenální světové renomé, na němž staví i současný baletní ansámbl, tkví v precizní technice, dechberoucím uměleckém projevu a neskonalé úctě k tradicím a velikánům minulosti.

Pokračovat ve čtení

Ratmanského chytrá Popelka přitančí do kin v surreálných kulisách

PR 23. 11. 2016 Balet v kině

Hravé, pestrobarevné a jiskřivě kouzelné představení patří k nejzdařilejšímu současnému jevištnímu zpracování tohoto klasického díla. Jednak díky nápadité choreografii Alexeje Ratmanského, jehož talent oslnivě září na světové baletní scéně, jednak díky surreálnem prodchnuté scénografii Jérômeho Kaplana.

Pokračovat ve čtení

Do kin přichází extravagantní pohádkové balety z Austrálie a mariinský Louskáček

PR 2. 8. 2016 Balet v kině

Cyklus Balet v kině v nové sezóně sází na světové renomé Australského baletu a od letošního podzimu do příštího jara postupně uvede jeho dechberoucí inscenace pro celou rodinu. Baletní sezónu v kině 2016/2017 pod taktovkou protinožců doplní vánoční představení proslulého Louskáčka z Mariinského divadla.

Pokračovat ve čtení

Australský balet

14. 9. 2010 Balet v kině

Nederlands Dans Theater, Bolšoj, balet Pařížské opery, Mariinské divadlo, Australský balet i Královská opera v Londýně. Špička klasického i současného tance na plátnech kin od roku 2010.

Pokračovat ve čtení

Zpět
Balet
Menu Nahoru

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím