Nejprestižnější opera světa ve vašem kině

Za světovými operními hvězdami už nemusíte cestovat tisíce kilometrů. Přímé přenosy z New Yorku přináší do vašeho kina špičkové operní inscenace i zákulisní rozhovory s interprety.

SEZÓNA 2018/19

Zobrazit program

O PŘENOSECH Z MET

Chci se dozvědět víc

PRO KINAŘE

Získat informace

The Met: Live in HD je série operních představení vysílaných živě ve vysokém rozlišení přes satelit do kin po celém světě. Od svého počátku v roce 2006 přenesla na velká plátna téměř 100 představení, v nichž se představily největší operní hvězdy včetně Renée Fleming, Anny Netrebko, Plácida Dominga nebo Jonase Kaufmanna.

Díky Aerofilms se do přímých přenosů zapojují od sezóny 2007/2008 také česká kina. Za celou dobu projektu v ČR navštívilo přenosy už přes 200 000 diváků.

„...je to jedna z cest, kterou se dá opera přiblížit lidem. V obecném pojetí milovníků opery to navíc zvedá laťku, protože lidi pak vědí, jak dobře může znít hlas, jak dobře se dá nějaká role zazpívat a mají možnost srovnání.
Dirigent Marko Ivanović v pořadu ČT Artefakta, 2013

Opera z jeviště i zákulisí

Už jste byli na našem operním blogu?

R. Wagner: Valkýra

16. 2. 2018 Opera v kině

Nejprestižnější opera světa odtajnila program sezóny 2018/2019 včetně přenosů, které vyšle satelitně do kin celého světa. Čeští diváci se mohou těšit na 10 inscenací, z toho na čtyři zbrusu nové. Předprodej odstartuje v některých kinech už v půlce dubna.

Pokračovat ve čtení

Soňa Červená v ND

14. 8. 2017 Opera v kině

„Pojďte se mnou do kina a prožijete nezapomenutelné chvíle s 11. sezónou přenosů z New Yorku.“

Pokračovat ve čtení

Archiv sezón přenosů z Metropolitní Opery v New Yorku

15. 12. 2007 Opera v kině

Program operních titulů, které se živě přenášejí satelitem do kin po celém světě, sestavuje organizační a umělecký tým Metropolitní opery NY. Sezóna 2007/08 byla první sezónou, kdy se přímé přenosy začaly vysílat i do České republiky, tedy v druhém roce od začátku přelomového projektu.

Pokračovat ve čtení

OBCHOD TERRYHO PONOŽKY

Nejen originální filmové plakáty

Největší prodejce filmových plakátů v ČR s databází více než 6 000 autorských výtvarných plakátů, včetně těch s operní tematikou. A to není všechno. Terryho ponožky nabízejí také kvalitní filmovou literaturu nebo filmová a operní DVD.

Jdu se podívat

Partneři

Děkujeme všem partnerům za laskovou podporu a spolupráci na unikátním projektu přímých přenosů z Metropolitní opery. Bez vás by to nešlo.

Metropolitan Opera The Neubauer Family Foundation Toll Brothers Bloomberg Philanthropies

Hudební Rozhledy • Art + Antiques • Vydavatelství Empresa • Echo24 • Scéna.cz • DPP • Forbes • RailReklam • Capsa.cz

Zpět
Nejprestižnější opera světa ve vašem kině
Menu Nahoru

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím