ARCHIV

Zkáza Dejvického divadla

Zkáza Dejvického divadla v exkluzivní předpremiéře v jediný večer - 27. února 2019! Šestidílný seriál České televize vypráví o dramatickém osudu slavné divadelní scény. Známí herci Dejvického divadla v něm hrají sami sebe. Jediný večer v kině s jinak nedosažitelným divadlem!

Přehrát trailer

PREMIÉRA

27. 2. 2019

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

česky

ČR, 2019 • 6 x 30 min • režie: Miroslav Krobot • česky • premiéra: 27. února 2019

Vedení kdysi slavného a snad i kultovního Dejvického divadla je vystaveno nečekané a v podstatě existenční zkoušce. Tato kulturní instituce nezíská grant na svou činnost a je postavena do situace, kdy se musí v daleko větší míře starat sama o sebe, tedy sehnat peníze na svůj provoz a přitom neslevit ze svých uměleckých ambicí. Tak začíná šestidílný komediální seriál, jehož hlavním a jediným hrdinou je kolektiv Dejvického divadla, jehož existence neodvratně míří ke zkáze. Půjde o mystifikaci s prvky absurdního a černého humoru, který vychází z poetiky Dejvického divadla.

V režii Miroslava Krobota se v šestidílném televizním seriálu představí celé Dejvické divadlo. Tedy nejen všichni členové hereckého souboru, ale i ostatní zaměstnanci, příbuzní a přátelé. A všichni v něm budou hrát sami sebe... 

Exkluzivní předpremiéra celého seriálu Zkáza Dejvického divadla pouze jediný večer - v kinech ve středu 27. února 2019!
Předprodej vstupenek spuštěn ve vybraných kinech 13. prosince 2018.

Zpět
Zkáza Dejvického divadla
Menu Nahoru