V KINECH

Železní bratři

Srdcervoucí příběh o píli, dřině a bratrské lásce inspirovaný skutečnými událostmi. V rolích wrestlerských legend z rodiny Von Erichů září Zac Efron, Jeremy Allen White a Harris Dickinson.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

7. 3. 2024

V kinech

Hrají 3 kina

Zobrazit program

VB/USA, 2023 • 130 min • režie: Sean Durkin • anglická verze, české titulky • přístupný od 12 let • DCP 1.85 : 1 • premiéra: 7. 3. 2024 • konec monopolu: 31. 12. 2038

Bratři, synové, šampioni. Kevin, Kerry, David a Mike Von Erichové zápasili nejen se soupeři v ringu, ale i s rodinným prokletím. Emotivní příběh natočený podle skutečné události odhaluje jejich sourozeneckou lásku a oddanost rodině, ale i tvrdý dril despotického otce a trenéra v jedné osobě. V rolích bratrů, kteří se v osmdesátých letech svými výkony zapsali do historie profesionálního wrestlingu, září Zac Efron, Jeremy Allen White a Harris Dickinson.

Proč tento film:
„Asi nebudu výjimkou, když přiznám, že wrestling mi nikdy nic neříkal a do nedávna jsem nevěděl, jak to s těmi zápasy vlastně je. Je to celé inscenované nebo se v ringu doopravdy perou a jen u toho dělají “divadlo”? Po zhlédnutí filmu Železní bratři už to vím, ale to je vedlejší. Wrestling je pouze pozadí filmu nebo spíš půdorys pro neskutečné drama, které člověka chytí, nepustí a hlavně dojme. Nejen díky úžasným hereckým výkonům, ale i atmosféře amerického venkova 80.let, které výrazně pomáhá skvělá kamera (poznámka pro analogové nadšence – ano, točeno na film). Fakt, že se jedná o skutečný příběh a po filmu budete na Wikipedii pátrat po detailech, je jen třešničkou na dortu.“
Tomáš Žůrek, Aerofilms

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Železní bratři
Menu Nahoru