V KINECH

Podezřelá

Detektiv Hae-joon je povolán k tajemnému případu úmrtí muže, nečeká však, že se mu do cesty připlete krásná vdova, která je hlavní podezřelou. Mistr intrik Park Chan-wook se vrací s mysteriózní detektivní romancí, která se stala po Parazitovi a Hře na Oliheň dalším korejským fenoménem.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

18. 8. 2022

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

Jižní Korea, 2022 • 138 minut • režie: Chan-wook Park • korejská verze, české titulky • přístupný od 15 let • DCP 2.35 : 1 • premiéra: 18. 8. 2022 • konec monopolu: 

Detektiv Hae-joon je povolán k případu úmrtí muže, který se zabil za nejasných okolností při pádu ze skály. Stín podezření ihned padá na čerstvou vdovu, krásnou Seo-rae, která touto skutečností nevypadá vůbec rozhozená. Zdá se však, že chladná byla pouze ke svému manželovi, mezi ní a vyšetřovatelem totiž začíná vznikat nečekané citové pouto. Není však láska pouhou zástěrkou, jak uniknout zraku policie? Park Chan-wook, autor legendárního Oldboye a Komorné, se vrací s mysteriózní detektivní romancí, která vám zamotá hlavu a rozbuší srdce. Pověst dalšího korejského fenoménu po Parazitovi a Hře na oliheň film upevnil ziskem Ceny za nejlepší režii na filmovém festivalu v Cannes.
Proč tento film: 
"Pro filmy jihokorejského režiséra Parka Chan-wooka jsem měl vždycky slabost a jeho sofistikovaný přístup k médiu přináší vždy něco navíc. V jeho posledním stylovém žánrovém mixu detektivky, thrilleru a romance je navíc tolik režijního umu, že by to jiným režisérům vystačilo na několik filmů. Divák si užije napínavé detektivní pátrání a rozplétání nitek zamotaného příběhu, které dramaticky drtivě vrcholí ve scéně, kterou si s sebou budete nosit ještě několik následujících dnů. Film Podezřelá je zkrátka stylovka, kterou není možné vynechat."
Jakub Němeček, Aerofilms

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Podezřelá
Menu Nahoru