V KINECH

On se bojí

Filmový vizionář Ari Aster (Slunovrat) se vrací s šílenou jízdou plnou děsu, humoru a dobrodružství, která boří hranice žánrů i diváckých očekávání.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

20. 4. 2023

V kinech

Hrají 3 kina

Zobrazit program

USA, 2023 • 179 min • režie: Ari Aster • anglická verze, české titulky • přístupný od 15 let • DCP 1.85 : 1 • premiéra: 20. 4. 2023 • konec monopolu: 20. 4. 2038

Beau se bojí – života, světa a především své mámy. Na cestě na rodinnou návštěvu je vtažen do nečekané spirály absurdních událostí, které si nedokázal představit ani v těch nejtemnějších snech. Na šílené pouti plné humoru, děsů a dobrodružství se tak musí samotářský podivín vyrovnat se svými strachy a konečně vzít život do vlastních rukou. Filmový vizionář Ari Aster (Děsivé dědictví, Slunovrat) spojil síly s hereckým chameleonem Joaquinem Phoenixem (Joker) a přichází s mimořádně pohlcujícím filmovým zážitkem bořícím bariéry žánrů i diváckých očekávání.

Proč tento film:
„On je divný, on je hodný, on děsí, on baví, on … moc nelze popsat to, co vás při sledování filmu On se bojí čeká a byť by se mohlo zdát, že vás tento šílený trip Joaquina Phoenixe za svoji matkou vysaje, tak vás naopak nabije energií. Jsou zkrátka umělecká díla, která nemá cenu pochopit do posledního detailu, stačí se napojit na surreálné obrazy a užít si je, což je případ i tohoto filmu. David Lynch pomalu odchází do důchodu a nejžhavějším kandidátem na uvolněnou pozici Krále filmu se stává Ari Aster se svým opus magnum."
Tomáš Žůrek, Aerofilms

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
On se bojí
Menu Nahoru