PR • 4. 3. 2022

Přímý přenos koncertu fenomenálních BTS do českých kin

O BTS se mluví jako o nových Beatles a o jedné z největších kapel současnosti. Sedmičlenná k-popová senzace láme jeden rekord za druhým a podmaňuje si fanoušky na všech kontinen-tech. Čeští diváci mají jedinečnou příležitost vidět přímý přenos koncertu BTS PERMISSI-ON TO DANCE ON STAGE přímo ze Soulu, a to jen v sobotu 12. března v kinech v celé ČR.

Sedmičlenný boyband BTS se stal fenoménem nejen v domovské Jižní Koreji, ale vyprodává obří stadiony po celém světě. Jsou nejprodávanější korejskou kapelou i interpretem všech dob. Jako první korejská kapela dokázali v USA prodat více než milion kusů jednoho alba. Po Beatles se stali první kapelou, které se povedlo ve Spojených státech dosáhnout první příčky žebříčku prodejů desek se čtyřmi alby za necelé dva roky. Staly se tak ikonami 21. století. „BTS jsou vzorem pro miliony věrných fanoušků a vůbec všechny, kteří v nich nachází nezpochybnitelné kouzlo. Není se čemu divit, vysílají pozitivní poselství víry v sebe sama, do svých skladeb vkládají poměrně složité myšlenky, sounáležitost je cítit z každého kroku jejich fantastické choreografie. Navíc se věnují charitě a všemožně pomáhají," popisuje jejich fanynka zpěvačka Halsey.

Nyní se i čeští fanoušci BTS připojí živě k fanouškovské základně BTS ARMY a stanou se součástí koncertu, který bude živě vysílán přímo ze Soulu do kin po celém světě. A to pouze v sobotu 12. března.

BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE je nejnovější celosvětová tour výjimečných popových ikon 21. století – BTS. Uvidíte neskutečné výkony a nejlepší písně z celé jejich neuvěřitelné kariéry. Předchozí koncerty v Los Angeles, které byly čtyřikrát vyprodané a navštívilo je přes 813 000 diváků, se staly jedněmi z nejúspěšnějších koncertů roku 2021.

Nezmeškejte BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE – SEOUL: LIVE VIEWING a pohled na RM, Jina, SUGA, j-hope, Jimina, V a Jung Kooka na velkém plátně vašeho kina.

BTS, neboli akronym pro Bangtan Sonyeondan nebo Beyond the Scene, je korejská hudební skupina, nominovaná dvakrát v řadě na Grammy za Best Pop Duo/Group Performance. Již od svého debutu v červnu 2013 získala srdce milionu fanoušků z celé planety. Milovaná je zejména za svou autentickou hudební produkci, skvělá živá vystoupení a způsob, jak komunikuje se svými fanoušky, čímž se stala popovou ikonou 21. století s rekordními prodeji desek. V textech se zabývají i tématy, která jsou velice osobní a pro konzervativní korejskou společnost stále zůstávají tabu, hájí menšiny, zaměřují se na poznání a obhájení sebe sama proti rigidní společnosti. Podařilo se jí umístit šestkrát na první pozici v nejprestižnějším americkém žebříčku prodejů singlů Billboard Hot 100 během jednoho roku a vyprodat několik koncertů po světě. Získali ocenění Billboard Music Awards, American Music Awards (Artist of the Year 2021) a MTV Video Music Awards.

Zpět
Přímý přenos koncertu fenomenálních BTS do českých kin
Menu Nahoru