Aerovod • 23. 6. 2020

Nové filmy ke zhlédnutí online a legálně

Vydejte se do prosluněné Francie s filmem Raoul Taburin, seznamte se s napínavým životním příběhem fotografa Antonína Kratochvíla nebo se vypravte na Kanárské ostrovy s detektivem Cristim ve snímku Kanáři. Na Aerovodu, z pohodlí vašeho obýváku.

Raoul Taburin

Milá komedie z prosluněného francouzského městečka o špičkovém cyklomechanikovi a jeho velkém tajemství podle knihy Jeana-Jacquese Sempého od scenáristy Amélie z Montmartru. Půvabný příběh o přátelství, lásce, důvěře i strachu z vlastní slabosti. Film Raoul Taburin můžete stále vidět také v kinech, jejich seznam najdete zde.

Můj otec Antonín Kratochvíl

Čtyřikrát World Press Photo, před objektivem Bowie, Clooney nebo Depp, ale i válka... Napínavý životní příběh světově uznávaného českého fotografa Antonína Kratochvíla. V osmnácti emigroval z Československa bez svého nenarozeného syna Michaela, který se do puberty domníval, že otec nežije. Avšak ten byl živý, živel a mezinárodní celebrita. Chtěli byste dramatický příběh Antonína a Michaela Kratochvílových raději vidět v kině? Seznam projekcí najdete tady.

Kanáři

Detektivní thriller režiséra Cornelia Porumboiua z prostředí Kanárských ostrovů, kde se policejní inspektor Cristi musí za pomoci krásné Gildy naučit kódovanou pískanou řeč, aby vysvobodil z vězení drogového mafiána a získal tak balík peněz. Na film se stále můžete vypravit také do kin. Kde se film Kanáři promítá? Podívejte se sem.

Zpět
Nové filmy ke zhlédnutí online a legálně
Menu Nahoru