PR • 13. 4. 2022

Milostný dopis fanouškům pošlou k-popoví Seventeen v novém hudebním dokumentu

„Divadelní děti K-popu“ nebo „Králové performance“ – i to jsou přezdívky, kterými média označila k-popový projekt Seventeen. Na scéně jsou od roku 2015, ale až nyní se třináctičlenný boy band, který v mnoha ohledech přepisuje historii stylu, dostává na plátna kin. Snímek Seventeen Power Of Love: The Movie vstupuje do kin na celém světě ve dvou vlnách, 20. a 23. dubna 2022.

SEVENTEEN POWER OF LOVE : THE MOVIE

Zobrazit více

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

Trailer

Nedostupný

K-popový fenomén Seventeen, tedy S.Coups, Jeonghan, Joshua, Jun, Hoshi, Wonwoo, Woozi, DK, Mingyu, The8, Seungkwan, Vernon a Dino, to je uskupení, které dokázalo proměnit svět k-popu. Podařilo se jim vytvořit na okolí nezávislý tvůrčí ekosystém, který vytváří kooperace tří skupin uvnitř kapely – hip-hoperů, zpěváků a tanečníků. Výsledkem je nevídaná vnitřní synchronizace, ohromující choreografie, ale hlavně fantastická týmová práce. To vše zajistilo, že se Seventeen stali jednou z celosvětově nejvýraznějších k-popových hvězd, která získala srdce zástupů oddaných fanoušků. Začalo se jim přezdívat CARAT podle jejich debutového EP 17 Carat (2015).

S dvěma miliardami streamů a prodeji více než deseti milionů fyzických alb vystřelili Seventeen na špičku k-popu a nevypadá to, že by tuto tvrdě vydobytou pozici chtěli opouštět. Nejnovější EP formace, Attacca, debutovalo na první příčce amerického žebříčku Billboard Top Albums a na třinácté pozici v Billboard Top 200 a jen za první týden se ho prodalo 1,3 milionu kusů. Obrovský zájem o Seventeen je pochopitelně v jejich domovské Jižní Koreji nebo v Japonsku. 

Jejich filmový debut Seventeen Power Of Love: The Movie je svým způsobem milostným dopisem fanouškům, bez kterých by Seventeen rozhodně nebyli globální k-popovou superhvězdou. CARAT a další hudební fanoušci na celém světě se mohou těšit na ohromující pěvecké i taneční výkony i do hloubky jdoucí rozhovory se členy kapely. Součástí je i komentář k minulosti, současnosti i budoucnosti Seventeen, kterou vytváří právě ve spolupráci a s neutuchající podporou svých fanoušků.

Ve vybraných kinech je Seventeen Power Of Love: The Movie k dispozici také ve speciálních zážitek prohlubujících formátech. Je to například ScreenX, systém, který pro projekci využívá i boční stěny kinosálu, nebo 4DX, jež nabídne multisenzorický zážitek, který se blíží skutečnému koncertu.

Na plátnech českých kin se snímek Seventeen Power Of Love: The Movie objeví ve dvou termínech, ve středu 20. dubna a v sobotu 23. dubna. Film v České republice uvádí společnost Aerofilms. 

Zpět
Milostný dopis fanouškům pošlou k-popoví Seventeen v novém hudebním dokumentu
Menu Nahoru