PR • 12. 8. 2020

K-popová senzace BTS míří do tuzemských kin! Hned dvakrát!

Bring the Soul: The Movie, dokument o korejském fenoménu BTS, se už na konci srpna objeví v kinech, aby přiblížil nejúspěšnější k-popovou kapelu současnosti. Snímek předznamenává zbrusu nový film o kapele s názvem Break The Silence: The Movie, který svou cestu kiny od-startuje v polovině září.

Bring The Soul: The Movie

Zobrazit více

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

Trailer

Nedostupný

Sedmičlenný boyband BTS se stal fenoménem nejen v domovské Jižní Koreji, ale vyprodává obří stadiony po celém světě. Po loňském úspěchu se v období od 28. do 30. srpna 2020 znovu vrátí na plátna kin jeden z nejúspěšnějších snímků loňského roku Bring the Soul: The Movie. Dokumentární film překonal rekord svého předchůdce, když celosvětově vydělal více než 24 milionů dolarů. Prvenství drží i v šíři distribuce – ve stejném období se hrál ve 112 zemích světa a prodalo se na něj dva a půl milionu vstupenek.

Jen krátce na to se RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V a Jungbook v kinech objeví znovu, tentokrát se zbrusu novým filmem Break the Silence: The Movie. V termínu od 10. do 14. září se společně s kapelou diváci vydají na celosvětové turné Love Yourself / Speak Yourself. Turné se zastavilo na těch největších stadionech světa – od Soulu přes Los Angeles, Sao Paolo, Rijád až po Wembley, kde se BTS stali první jihokorejskou formací, která na tomto svatostánku britské hudby vystoupila. V kontrastu s impozantními koncertními záběry jsou do filmu zařazeny intimní otevřené zpovědi všech členů kapely, fanoušci tak mohou poznat dvě odlišné tváře BTS.

 

Vstupenky na „srpnový“ film Bring The Soul budou k dispozici od 18. srpna, „zářijový“ film Break The Silence se bude prodávat už od 13. srpna. Seznam kin a další informace budou na webu www.koncertyvkine.cz.

O kapele

BTS/Bangtan Boys jsou korejská hudební skupina. Vznikla na základě konkurzů, která společnost BigHit Entertainment vypsala v letech 2010 a 2011. Debutovali v roce 2013 s písní „No More Dream“, jež předcházela album 2COOL 4KOOL. Jejich tvorba, na níž se nyní podílí všech sedm členů skupiny, původně vycházela z hip-hopu, nyní se v ní potkává více vlivů a překlenuli se spíše k tradičnějšímu modernímu popu a R‘n‘B. Velice rychle se stali celosvětově nejúspěšnější k-popovou kapelou. Na svém kontě mají osm studiových alb a několik filmů, V textech se zabývají i tématy, která jsou velice osobní a pro konzervativní korejskou společnost stále zůstávají tabu, hájí menšiny, zaměřují se na poznání a obhájení sebe sama proti rigidní společnosti.

Zpět
K-popová senzace BTS míří do tuzemských kin! Hned dvakrát!
Menu Nahoru