V KINECH

A pak přišla láska...

Pavla Tomicová exceluje v roli psycholožky, která se svou dospělou dcerou vyráží na ozdravný víkend u kartářky v naději, že se jí konečně podaří najít lásku a štěstí. Druhý celovečerní film režiséra Šimona Holého autenticky, s empatií a humorem vypráví o ženách, které stojí na životní křižovatce.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

1. 12. 2022

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

Česko, 2022 • 87 min • režie: Šimon Holý • česká verze • přístupný od 12 let • premiéra: 1. 12. 2022 • konec monopolu: 31. 12. 2032

Psycholožka Kristýna (Pavla Tomicová) zoufale hledá lásku a štěstí. Rozhodne se proto odjet se svou dospělou dcerou Sárou (Sára Venclovská) na ozdravný víkend za kartářkou Zdenou (Tereza Hofová). Skrze pochybné rodové léčení a výklady karet zjistí víc nejen o svém problematickém vztahu k okolí, ale i ke své dceři a sobě samotné. Přijde na konci uzdravování konečně i láska?

Proč tento film: 
"Nebudu tady zatěžovat tím, jak složité je zafinancovat a natočit v Česku film. Každopádně je to běh na dlouho trať. A pak je tady Šimon Holý... Rok poté, co debutoval na festivalu v Karlových Varech se svým suverénním snímkem Zrcadla ve tmě, se tam letos vrátil do jedné ze soutěžních sekcí se svým (o nic míň suverénním) filmem A pak přišla láska… Tak jako ve svém debutu nechává excelovat hlavní herečku tentokrát ztvárněnou výbornou Pavlou Tomicovou, která se společně s dalšími třemi představitelkami podílela i na scénáři. A stejně jako ve svém prvním filmu se i tady věnuje současným (nejen ženským) tématům osamění, hledání spřízněné duše, lásky nebo dezinformací. Šimon Holý mě fascinuje svojí houževnatostí. Tím, že dokáže navzdory všemu s omezenými prostředky a s partou přátel natočit naprosto aktuální a autentické filmy, které hovoří současným jazykem. Tak se budu těšit zase za rok, Šimone." 
Anna Lísalová, Aerofilms

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
A pak přišla láska...
Menu Nahoru