ARCHIV

Země nikoho • NT Live

Po veleúspěšné štaci na Broadwayi se Ian McKellen a Patrick Stewart vrací na jeviště londýnského West Endu. Slavnou dvojici známou mj. z filmů o X-Men uvidíme ve hře držitele Nobelovy ceny Harolda Pintera z roku 1974 Země nikoho, která se do kin bude promítat živě z divadla Wyndham.

PREMIÉRA

15. 12. 2016

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky

Země nikohoHarold Pinter • divadlo
Režie: Sean Mathias
Hrají: Ian McKellen, Patrick Stewart, Owen Teale, Damien Molony
Anglické znění s anglickými a českými titulky • přístupný od 12 let
České titulky: Zuzana Josková
Předpokládaná délka představení 120 min.

Jednoho letního večera se dva stárnoucí spisovatelé, Hirst a Spooner, potkají v hospodě v londýnské čtvrti Hampstead. Jejich společné popíjení pokračuje do noci i v nedalekém Hirstově majestátním domě. Čím víc jsou oba opilí a čím víc znějí jejich historky neuvěřitelně, tím rychleji se jejich živá konverzace mění v mocenskou hru, kterou dál zkomplikuje příchod dvou zlověstných mladších mužů.

V oslavovaném revivalu Pinterovy klasické komedie hrají kromě hvězdného dua McKellen (Pán prstenů) a Stewart (Star Trek) také Owen Teale (Hra o trůny) a Damien Molony (Rippert Street, v NT Live Hard Problem). Po přenosu hry bude následovat exkluzivní rozhovor s herci a režisérem Seanem Mathiasem (Čekání na Godota s McKellenem a Stewartem).

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Země nikoho • NT Live
Menu Nahoru