ARCHIV

Yerma • NT Live

Hvězda seriálu Pán času Billie Piper se vrací k roli, jež jí vynesla ceny Evening Standard i Olivier pro nejlepší herečku. Revival loňského největšího hitu divadla Young Vic (Tramvaj do stanice Touha, Pohled z mostu), který je letos opět beznadějně vyprodaný, uvedeme ze záznamu.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

21. 9. 2017

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky

Yerma • Simon Stone podle Federica Garcíi Lorky • divadlo
Režie: Simon Stone
Hrají: Billie Piper, Maureen Beattie, Brendan Cowell, John MacMillan, Charlotte Randle, Thalissa Teixeira
Anglické znění s anglickými a českými titulky • přístupný od 12 let
Předpokládaná délka představení 105 min.

Zoufalá touha mít dítě dovede mladou ženu k nemyslitelnému. Radikální produkci bolestně silného mistrovského díla Federica Garcíi Lorky v režii i přepisu Simona Stonea kritici označili za „mimořádný divadelní triumf“ (The Times) či za „ohromující, pronikavé představení, které nemůžete propást“ (Mail on Sunday). Výkon Billie Piper v hlavní roli novináři popsali jako „uhrančivý“ (Evening Standard), „udivující“ (iNews) a „mocný a zdrcující“ (Daily Telegraph).

Příběh ze současného Londýna sleduje třicátnici, která se zoufale snaží otěhotnět. Její portrét s živelnou silou graduje k ohromujícímu, šokujícímu vyvrcholení.

 

 

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Yerma • NT Live
Menu Nahoru