Umění v kině

Umění v kině - výtvarní géniové ve filmu

Příběhy za Caravaggiovými či van Goghovými obrazy i osudy tisíců hodnotných děl zatracených nacisty za druhé světové války. Nový cyklus Umění v kině přináší uhrančivá dramata z výtvarného světa v obrazově i obsahově špičkových dokumentárních filmech.

CO A KDY HRAJEME

Jít na program

VÝTVARNÝ MAGAZÍN

Počíst si

PRO KINAŘE

Získat informace

Jaké poklady skrývaly tajné sbírky Hitlera a Göringa? Jakou cenu zaplatil za svůj geniální talent barokní bouřlivák Caravaggio? A kdo pro svět objevil talent Vincenta van Gogha?

Zbrusu nová série zahájí trojicí fascinujících italských filmů, které okouzlily italskou kritiku i veřejnost, a kterou čeští diváci uvidí v premiéře v průběhu jediného týdne vždy od prvního pondělí října, listopadu a prosince 2018.

Výtvarní géniové vstoupí na podzim do kin

PR 5. 5. 2018 Umění v kině

Jaké poklady skrývaly tajné sbírky Hitlera a Göringa? Jakou cenu zaplatil za svůj geniální talent barokní bouřlivák Caravaggio? A kdo pro svět objevil talent Vincenta Van Gogha? Zbrusu nová série filmů přinese v obrazově i obsahově špičkových dokumentárních snímcích uhrančivá dramata z výtvarného světa na plátna českých kin.

Pokračovat ve čtení

OBCHOD TERRYHO PONOŽKY

Nejen originální filmové plakáty

Největší prodejce filmových plakátů v ČR s databází více než 6 000 autorských výtvarných plakátů. A to není všechno. Terryho ponožky nabízejí také DVD a kvalitní filmovou literaturu. To by bylo, abyste si nevybrali.

Jdu se podívat

Partneři

Děkujeme všem partnerům za laskovou podporu. Společně děláme svět kulturnějším.

Xantypa • Art + Antiques • DPP • Echo24

Zpět
Umění v kině - výtvarní géniové ve filmu
Menu Nahoru

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím