ARCHIV

Večer tříkrálový • NT Live

Hvězda seriálu Black Books Tamsin Greig se představí jako Malvolia v nové, překvapivé verzi Shakespearovy klasické komedie o lásce a záměně identit.

PREMIÉRA

6. 4. 2017

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky

Večer tříkrálovýWilliam Shakespeare  • divadlo
Režie: Simon Godwin
Hrají: Tamsin Greig, Phoebe Fox, Oliver Chris, Daniel Rigby, Tamara Lawrence, Doon Mackichan, Daniel Ezra
Anglické znění s anglickými a českými titulky • přístupný od 12 let
České titulky: Jiří Josek
Předpokládaná délka představení 210 min.

Na skalách ztroskotá loď. Viola se dostane na břeh, ale její bratr-dvojče Sebastian je ztracen. Viola, odhodlaná přežít, se vydá prozkoumat novou zemi. Tak začíná komická smršť plná záměn osob a neopětované lásky.

Sousedící domácnosti hraběnky Olivie a vévody Orsina jsou ovládané vášní. Šílenství citů strhne dokonce i Oliviinu moralistickou správkyni Malvolii. Kde je hudba pokrmem lásky a nikdo není tím, kým se zdá, je možné naprosto cokoliv.

Simon Godwin (NT Live: Člověk a nadčlověk) režíruje novou veselou produkci, v níž v obvykle mužské roli Malvolia vystoupí herečka Tamsin Greig (Black Books, Epizody). Spolu s ní se v představení objeví i Phoebe Fox (NT Live: Pohled z mostu, V kruhu koruny II) či Oliver Chris (NT Live: Sluha dvou pánů, Kancl).

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Večer tříkrálový • NT Live
Menu Nahoru