ARCHIV

Tosca

Pod taktovkou Emmanuela Villaumeho provede Orchestr Metropolitní opery Pucciniho dramatickou tragédii Tosca v nové inscenaci režiséra Sira Davida McVicara.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

27. 1. 2018 18:45

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

italsky s českými titulky

Tosca • Giacomo Puccini • opera
Režie: Sir David McVicar
Dirigent: Emmanuel Villaume
Nastudování italsky s českými titulky
Předpokládaná délka: 2h 53min včetně dvou přestávek
Účinkují: Sonja Jončeva (Tosca), Vittorio Grigolo (Cavaradossi), Željko Lučić (Scarpia), Patrick Carfizzi (Kostelník)

Pod taktovkou šéfa PKF - Prague Philharmonia Emmanuela Villaumeho provede Orchestr Metropolitní opery Pucciniho dramatickou tragédii Tosca v nové inscenaci režiséra Sira Davida McVicara. V hlavních rolích žárlivé pěvkyně a jejího milence Cavaradossiho se objeví Sonja Jončeva a Vittorio Grigolo. Bídáka Scarpiu ztvární Željko Lučić.

Tosca s Jončevou triumfuje v Met

PR 18. 1. 2018 Opera v kině

Snad žádné inscenaci v celé 137leté historii Met se během příprav nelepila smůla na paty tak jako nové Pucciniho Tosce. Na Toscu, která zdárně překonala měsíce chaosu, se mohou díky přímému přenosu z Met už 27. ledna 2018 těšit diváci dvou tisícovek kinosálů v 73 zemích světa včetně 25 kin v českých a moravských městech.

Pokračovat ve čtení

Sondra Radvanovsky jako Norma

1. 9. 2017 Opera v kině

Světově již dvanáctá sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery přinese do českých kin pět zbrusu nových inscenací, včetně dvou premiér.

Pokračovat ve čtení

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Tosca
Menu Nahoru