ARCHIV

The Hard Problem • NT Live

Uznávaný dramatik a scenárista Tom Stoppard se vrací do britského Národního divadla se svou velmi očekávanou novou hrou. Její režie se ujal Nicholas Hytner, odcházející umělecký ředitel NT. Herecké obsazení zahrnuje i Olivii Vinall známou díky NT Live z tragédií Othello a Král Lear a Damiena Molonyho ze Světla v pohybu.

PREMIÉRA

16. 4. 2015

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky

Divadelní inscenace

The Hard ProblemTom Stoppard • Velká Británie  2015  100 min
Režie: Nicholas Hytner
anglická verze • české titulky
Premiéra: 16.dubna 2015
Hrají: Hayley Canham, Jonathan Coy, Daisy Jacob, Olivia Vinall, Eloise Webb

Hilary, mladá badatelka v institutu zkoumajícím mozek, se vyrovnává se soukromým smutkem a trápí ji i její práce, kde se psychologie střetává s biologií. Pokud je vše jen hmota, co je vědomí? To je ten obtížný problém, který Hilary štve proti jejím kolegům, včetně jejího prvního mentora Spikea, jejího šéfa Lea a milionářského zakladatele institutu Jerryho. Blíží se den, kdy počítač a funkční magnetická rezonance zodpoví všechny otázky, na které se psychologie umí zeptat? Hilary zatím potřebuje zázrak a je připravená si jeden vymodlit.

 

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
The Hard Problem • NT Live
Menu Nahoru