ARCHIV

Posedlost • NT Live

Hvězdný Jude Law vévodí očekávané inscenaci Posedlost, přenášené živě z londýnského divadla Barbican, odkud jsme viděli už Hamleta s Benedictem Cumberbatchem. Novou jevištní adaptaci klasického filmu Luchina Viscontiho z roku 1943 na motivy románu Pošťák zvoní vždycky dvakrát režíruje belgický génius Ivo van Hove.

PREMIÉRA

11. 5. 2017

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky

Posedlost • Luchino Visconti  • divadlo
Režie: Ivo van Hove
Anglické znění s anglickými a českými titulky • přístupný od 15 let
České titulky: Zuzana Josková
Předpokládaná délka představení 120 min.

Gino je muž bez domova, sešlý, ovšem magneticky krásný. V jedné restauraci u cesty se seznámí s Giuseppem a jeho ženou Giovannou, k níž pocítí neodolatelnou touhu. Dvojice si začne žhavý románek a začne plánovat vraždu přebytečného manžela. V mrazivém příběhu vášně a zkázy se ovšem společný zločin stane počátkem rozkolu.

Divadelní verzi Posedlosti produkují Barbican Theatre Productions Limited, London a domovská scéna Van Hoveho Toneelgroep Amsterdam. Na vzniku inscenace se podíleli i Holland Festival, David Binder Productions, Wiener Festwochen a Les Théâtres de la Ville de Luxembourg, za podpory nizozemského velvyslanectví v Británii.

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Posedlost • NT Live
Menu Nahoru