ARCHIV

Perní­ková chaloupka

Perníková chaloupka je mistrovským operním dílem vycházejícím ze slavného pohádkového příběhu bratří Grimmů. Kdo by neznal slavnou pohádku o Jeníčkovi a Mařence, kteří zabloudí v temném lese a stanou se zajatci zlé Ježibaby!

PREMIÉRA

9. 12. 2017

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky s českými titulky

Perníková chaloupka • Hänsel und Gretel Wolfgang • Engelbert Humperdinck • opera
Režie: Richard Jones
Dirigent: Vladimir Jurowski
Nastudování anglicky s českými titulky
Předpokládaná délka: 2h 15min včetně přestávky
Účinkují: Alice Coote (Hänsel), Christine Schäfer (Gretel), Rosalind Plowright (Gertrude), Philip Langridge (The Witch), Alan Held (Peter) a další

Inscenace z roku 2008

Perníková chaloupka je mistrovským operním dílem vycházejícím ze slavného pohádkového příběhu bratří Grimmů. Kdo by neznal slavnou pohádku o Jeníčkovi a Mařence, kteří zabloudí v temném lese a stanou se zajatci zlé Ježibaby! V hlavních rolích Humperdinckovy operní verze tohoto příběhu s roztomile kouzelnými i děsivě temnými scénami vystoupí na scéně MET dvě současné operní hvězdy – Alice Coote a Christine Schäfer. V roli Ježibaby se představí legendární tenorista Philip Langridge.

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Perní­ková chaloupka
Menu Nahoru