V KINECH

Nepoužitelní

Sympatický francouzský herec Omar Sy, kterého diváci znají jako svérázného opatrovníka z filmu Nedotknutelní, si tentokrát zahrál jednoho z dvojice detektivů v komedii režiséra Davida Charhona.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

8. 3. 2013

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

Francie201296 min. • režie: Pablo Larraín • francouzská verze • české titulky • přístupný od 12 let • Digital Cinema Package • 2,35 : 1Dolby Digital
Premiéra: 8. března 2013 • Konec monopolu: 24. září 2024

 

Nejzářivější hvězda současné francouzské komedie, Omar Sy, se po velkém úspěchu Nedotknutelných představuje v dalším filmu o dvou parťácích jiného původu a barvy pleti, kteří společně překonávají nástrahy osudu, přičemž o přehmaty a humorné situace opět není nouze. Manželka vlivného šéfa Národní unie zaměstnavatelů je nalezena mrtvá na pařížském předměstí Bobigny. Vyšetřování svede dohromady dva policisty z protichůdných světů. François Monge, kapitán slavné pařížské kriminálky, je v tvrdé předměstské realitě stejně nepoužitelný jako jeho předměstský kolega Ousmane Diakité ve vyšší společnosti naleštěných pařížských salónů. Okolnosti je však donutí spolupracovat a vyšetřování politicky ožehavého případu se dává do pohybu. Nepravděpodobná dvojice v baseballové bundě a baloňáku budí svými neohrabanými metodami pozdvižení všude, kde se objeví, triky odkoukané od Belmonda a Eddie Murphyho však zabírají a agenti se dostávají lotrům na zoubek...

Omar Sy v loňském roce ohromil diváky po celém světě svým entuziastickým hereckým výkonem ve filmu Nedotknutelní. Také Nepoužitelní dávají vyniknout jeho velmi použitelnému zjevu, který se tolik kamarádí s filmovou kamerou. V rámci Aerofilms se někdy brodíme těžkými a vážnými tématy, a tak jsme si řekli, že je čas na “nedělní” detektivku, u které pustíme starosti na výlet a budeme se bavit.
Ivo Andrle, Aerofilms

Ke stažení

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Podpořeno programem EU Kreativní Evropa

Zpět
Nepoužitelní
Menu Nahoru