Magazín Koncerty

NC IP Insta (1)

PR 10. 9. 2020 Koncerty v kině

Již počtvrté mají diváci možnost se na plátnech kin setkat s australským zpěvákem Nickem Caveem. Koncertní záznam Idiot Prayer jej ale zachycuje v netradiční podobě, bez doprovodu kapely The Bad Seeds, pouze s klavírem. Forma známých písní se tak obnažuje na jejich podstatu a film nabízí niterný intimní zážitek blízkého spojení s interpretem a jeho hudbou.

Pokračovat ve čtení

BREAK THE SILENCE CHARACTER STILL JIMIN

PR 12. 8. 2020 Koncerty v kině

Bring the Soul: The Movie, dokument o korejském fenoménu BTS, se už na konci srpna objeví v kinech, aby přiblížil nejúspěšnější k-popovou kapelu současnosti. Snímek předznamenává zbrusu nový film o kapele s názvem Break The Silence: The Movie, který svou cestu kiny od-startuje v polovině září.

Pokračovat ve čtení

Titáni thrash metalu Slayer se loučí koncertním filmem plným krve

PR 9. 10. 2019 Koncerty v kině

Americká thrashmetalová ikona Slayer se loučí ve velkém stylu. Jako tečku za svou téměř čtyřicetiletou kariérou si pro fanoušky připravila koncertní film Slayer: The Repentless Killogy. Snímek zachycuje kapelu v nejlepší formě na koncertě v Los Angeles v roce 2017 a zároveň do krátkého hraného filmu propojuje poslední tři videoklipy. Film bude v kinech pouze v jeden jediný den 6. listopadu 2019.

Pokračovat ve čtení

Depeche Mode spojují lidi v novém koncertním filmu Spirits in the Forest

PR 26. 9. 2019 Koncerty v kině

Hudba lidi spojuje a mění jejich životy. Takové je poselství nového filmu Depeche Mode: SPIRITS in the Forest. Kultovní kapela a režisér Anton Corbijn, autor videoklipů Personal Jesus nebo Enjoy the Silence, v něm přibližují příběh šesti fanoušků na pozadí koncertu v berlínském amfiteátru Waldbühne. Film míří do kin už 21. listopadu.

Pokračovat ve čtení

Metallica zahrála po 20 letech se symfonickým orchestrem

PR 16. 9. 2019 Koncerty v kině

Oslava výročí unikátního alba S&M – to je nový koncertní film Metallica & San Francisco Symphony: S&M2. Metalová ikona se po 20 letech sešla na jednom pódiu se symfonickým orchestrem z domovského San Franciska a svým největším hitům dala opět orchestrální podobu. Záznam jedinečného koncertu bude ve vybraných kinech pouze 9. října 2019!

Pokračovat ve čtení

Roger Waters vstupuje do kin koncertním snímkem Us + Them

PR 17. 7. 2019 Koncerty v kině

Roger Waters, hudební génius a jedna z hlavních tvůrčích sil legendárních Pink Floyd, uvádí koncertní film Us + Them. Vrací se v něm do Amsterdamu, kam zavítal v roce 2018 v rámci svého světového turné. Společné dílo Rogera Waterse a režiséra Seana Evanse míří do tuzemských kin 2. října.

Pokračovat ve čtení

Kina promítnou záznam unikátního koncertu The Cure v Hyde Parku

PR 6. 6. 2019 Koncerty v kině

Loni oslavili 40 let na scéně, letos vstoupili do Rock’n'rollové síně slávy, do konce roku chystají nové album a patří mezi největší taháky Colours of Ostrava. Kolem britských The Cure je v poslední době rušno. Právě k výročí 40 let odehráli Robert Smith a spol. unikátní koncert v londýnském Hyde Parku. Jeho záznam se objeví v českých kinech 
už 11. července.

Pokračovat ve čtení

Coldplay

PR 19. 10. 2018 Koncerty v kině

Britská popová ikona Coldplay poprvé v historii vypráví svůj výjimečný příběh. V dokumentu A Head Full Of Dreams přibližuje dvacetiletý vývoj kapely od úplných začátků v londýnských barech až po největší pódia celého světa. Napůl dokument s exkluzivními záběry, napůl sestřih koncertů z celosvětového turné promítnou česká i slovenská kina v jeden jediný večer - 14. listopadu 2018!

Pokračovat ve čtení

Ultimátní artrocková show podle Muse rozžhaví kina

PR 18. 6. 2018 Koncerty v kině

Veleúspěšní progresivní rockeři Muse jsou proslulí uhrančivými koncerty. Hudební novináři o nich mluví dokonce jako o „nejlepší koncertní kapele současnosti“. Něco ze své koncertní dokonalosti se chystají zprostředkovat milionům svých fanoušků, kteří si vyrazí ve čtvrtek 12. července do kin celého světa.

Pokračovat ve čtení

Distant Sky - Nick Cave & The Bad Seeds Live in Copenhagen

PR 13. 3. 2018 Koncerty v kině

Rok a půl od celosvětového úspěchu filmu One More Time With Feeling se Nick Cave a jeho koncertní charizma vrací na plátna kin. Záznam vystoupení z kodaňské Královské arény pod názvem Distant Sky - Nick Cave & The Bad Seeds Live in Copenhagen odehrají kina na celém světě během jediného večera ve čtvrtek 12. dubna 2018.

Pokračovat ve čtení

Slipknot rozvíří v kinech temný karneval

PR 30. 9. 2017 Koncerty v kině

Už příští čtvrtek nastane Den červů. Metalová senzace jménem Slipknot vtrhne do kin s filmem Day of the Gusano, ve kterém zaznamenává své historicky první vystoupení v mexické metropoli.

Pokračovat ve čtení

Black Sabbath: The End of The End

PR 1. 8. 2017 Koncerty v kině

Cyklus Koncerty v kině pokračuje v zářijovém nášupu epochálních hudebních návratů největších rockových legend a nabídne filmový sestřih dvou letošních monstrózních birminghamských koncertů skupiny Black Sabbath.

Pokračovat ve čtení

David Gilmour oživí Pompeje

PR 13. 7. 2017 Koncerty v kině

Pětačtyřicet let od slavné show, ze které vznikl nezapomenutelný dokumentární film Pink Floyd v Pompejích, se David Gilmour vrací na místo činu.

Pokračovat ve čtení

Kontroverzní pohádka a benzinem načichlá show

PR 22. 2. 2017 Koncerty v kině

Jediný večer budou mít čeští diváci možnost zhlédnout zbrusu nový koncertní film RAMMSTEIN: PARIS. Snímek zachycující vystoupení legendární kapely v pařížské aréně Bercy z roku 2012 uvede 23. března na šest desítek kin po celé České republice.

Pokračovat ve čtení

Nick Cave pokřtí nové album premiérou filmu One More Time With Feeling

PR 29. 6. 2016 Koncerty v kině

Uhrančivý Australan představí své netrpělivě očekávané, v pořadí již 16. studiové album Skeleton Tree v dokumentu One More Time With Feeling. Film v jednorázové projekci obkrouží v předvečer oficiálního vydání celou planetu, a nevyhne se ani desítkám českých kin.

Pokračovat ve čtení

„Zazpívám jen písně o lásce a štěstí“

PR 8. 2. 2016 Koncerty v kině

Šedesátiletý hudební hitmaker Elvis Costello, přezdívaný „popová encyklopedie“, je bezesporu jednou z největších ikon kvalitního britského popu. Filmový záznam koncertu ze síně Královské liverpoolské filharmonie, který vznikl loni z Costellova turné Detour, muzikantovy tvůrčí kvality skvěle dokládá.

Pokračovat ve čtení

Manfred Honeck: rozhovor

ROZHOVOR 9. 12. 2015 Koncerty v kině

„Způsob, jakým se Vánoce odrážely v hudbě, se během let proměňoval a je zajímavé sledovat, jak se jednotliví skladatelé nechali ovlivňovat svým kulturním zázemím. Program koncertu sleduje časovou linii k Haydnovi, Mozartovi, romantismu až po současnost.“

Pokračovat ve čtení

Česká filharmonie rozezní kina v mimořádném předvánočním koncertu

PR 7. 12. 2015 Koncerty v kině

Po úspěšném startu loňských historicky prvních přímých přenosů z Rudolfina se letos Aerofilms vrací ke spolupráci s Českou filharmonií v Mimořádném adventním koncertu. Program kratších hudebních čísel českých i světových klasiků, který diváky zaručeně naladí na vánoční atmosféru, dal dohromady hlavní hostující dirigent ČF Manfred Honeck z Rakouska.

Pokračovat ve čtení

Kytarový mág Eric Clapton se chystá do kin

PR 29. 10. 2015 Koncerty v kině

Bílý bluesman s ryzím černošským srdcem opět dobývá Royal Albert Hall. Záznam mimořádného koncertu Eric Clapton: Live at the Royal Albert Hall z května letošního roku, jímž kytarový mág oslavil své 70. narozeniny a pokořil hranici 200 hudebních večerů, které za svoji uměleckou kariéru vystřihl právě v ikonické Royal Albert Hall, je zážitkem pro všechny, kdo mají rádi blues.

Pokračovat ve čtení

Watersova Zeď strhla divácký rekord

PR 1. 10. 2015 Koncerty v kině

Distribuční společnost Aerofilms oslavila velký úspěch na poli alternativního obsahu. Přenos koncertního filmu Roger Waters The Wall přitáhl rekordní zájem veřejnosti - na monumentální show přišlo v úterý 29. září 2015 do 111 kin v ČR a na Slovensku více než 21 tisíc diváků.

Pokračovat ve čtení

Zpět
Koncerty
Menu Nahoru

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím