Magazín Koncerty

Finální dílo George Michaela v kinech.

PR 23. 5. 2022 Koncerty v kině

Když v roce 2016 zemřela hudební ikona George Michael, byl to pro popový svět šok. Muzikant, který svou kariéru začal v duu Wham!, za sebou nechal pouhých pět sólových alb – mnohé z nich se ale staly klasikou. Například Listen Without Prejudiuce, Vol. 1, které vyšlo v roce 1990. A právě formativní a zároveň turbulentní období, které po vydání této desky nastalo, sleduje tento snímek.

Pokračovat ve čtení

Livestream 50 Photo Credit – Mason Castillo

PR 29. 4. 2022 Koncerty v kině

Když v roce 2021 vydala dvojice Twenty One Pilots své album Scaled And Icy, bylo plné optimismu, neztrácelo ale ani své temnější podtóny. Aby ne, vznikalo v době, kdy byl celý svět sevřený lockdowny, na dálku, bez přímé interakce. A ani uvedení alba nebylo klasické, koncertní, ale prostřednictvím celosvětového livestreamu. Ten se nyní, po roce, v rozšířené podobě vrací a rovnou na plátna kin, a to

Pokračovat ve čtení

Fanoušci Rammstein si mohou jako první poslechnout jejich nové album Zeit v kinech

PR 20. 4. 2022 Koncerty v kině

29. dubna vydají Rammstein své osmé studiové album Zeit. Den před touto událostí, 28. dubna, budou mít fanoušci této mezinárodně uznávané německé kapely exkluzivní příležitost vidět, slyšet a zažít jedenáct nových písní v premiéře a velkolepě ve zvukovém formátu Dolby ATMOS. Pouze na jeden večer ve vybraných kinech po celém světě.

Pokračovat ve čtení

 Milostný dopis fanouškům pošlou k-popoví Seventeen v novém hudebním dokumentu

PR 13. 4. 2022 Koncerty v kině

„Divadelní děti K-popu“ nebo „Králové performance“ – i to jsou přezdívky, kterými média označila k-popový projekt Seventeen. Na scéně jsou od roku 2015, ale až nyní se třináctičlenný boy band, který v mnoha ohledech přepisuje historii stylu, dostává na plátna kin. Snímek Seventeen Power Of Love: The Movie vstupuje do kin na celém světě ve dvou vlnách, 20. a 23. dubna 2022.

Pokračovat ve čtení

NICK CAVE & WARREN ELLIS IMAGE CREDIT CHARLIE GRAY

PR 28. 3. 2022 Koncerty v kině

Blízké osobní i tvůrčí pouto mezi Nickem Cavem a Warrenem Ellisem se pevně otisklo do posledních alb The Bad Seeds Skeleton Tree a Ghosteen a vyvrcholilo loňským společným sólovým albem Carnage. Nyní se toto jedinečné, zdaleka nejen hudební spojení stalo ústředním tématem filmu režiséra Andrew Dominika. Pod názvem This Much I Know To Be True vstupuje na plátna kin od 11. do 15. května 2022.

Pokračovat ve čtení

Přímý přenos koncertu fenomenálních BTS do českých kin

PR 4. 3. 2022 Koncerty v kině

O BTS se mluví jako o nových Beatles a o jedné z největších kapel současnosti. Sedmičlenná k-popová senzace láme jeden rekord za druhým a podmaňuje si fanoušky na všech kontinen-tech. Čeští diváci mají jedinečnou příležitost vidět přímý přenos koncertu BTS PERMISSI-ON TO DANCE ON STAGE přímo ze Soulu, a to jen v sobotu 12. března v kinech v celé ČR.

Pokračovat ve čtení

 Je to vědění, je to vidění nebo je to snění? K-popový fenomén Monsta-X míří do kin

PR 9. 11. 2021 Koncerty v kině

Korejský K-popový fenomén Monsta-X diváci uvidí i na plátnech českých kin. Snímek Monsta-X: The Dreaming nabízí detailní pohled na tvrdou cestu formace v posledních šesti letech. Fanoušci, tedy Monbebe, se dočkají strhujících živých verzí jejich hitů i intimního pohledu do zákulisí. V kinech od 9. prosince 2021 uvádí Aerofilms.

Pokračovat ve čtení

The Doors z první řady

PR 15. 10. 2021 Koncerty v kině

Legendární americká kapela The Doors letos na podzim slaví padesát let od vydání svého alba L.A. Woman, posledního, na kterém se přímo podílel zpěvák Jim Morrison. Kapelu připomene i archivní koncertní záznam Live At The Hollywood Bowl '68. V remasterované a prodloužené verzi vstoupí na plátna kin 4. listopadu.

Pokračovat ve čtení

OASIS KNEBWORTH 1996 CREDIT ROBERTA PARKIN

PR 20. 8. 2021 Koncerty v kině

Před pětadvaceti lety, 10. a 11. srpna, odehráli britští Oasis dva koncerty na festivalu v Knebworth, pro které se bez jakékoliv nadsázky vžilo označení legendární. Nyní vstupuje do kin dokumentární snímek, který jednu z největších koncertních událostí 90. let, jíž se zúčastnilo celkem čtvrt milionu fanoušků, připomene. Vstupenky jsou již v předprodeji, premiéra je naplánovaná na 23. září.

Pokračovat ve čtení

BLACKPINKTHEMOVIE LEAD IMAGE

PR 26. 7. 2021 Koncerty v kině

Dívčí kapela BLACKPINK, kterou miluje celý svět, slaví 5 let výročí od vzniku jejich debutu a vydává snímek BLACKPINK THE MOVIE. Ten je také speciálním dárkem pro BLINKs neboli fanoušky BLACKPINK, aby si oživili staré vzpomínky a užili si jejich divoké vystoupení ve slavnostním duchu.

Pokračovat ve čtení

BON JOVI FROM ENCORE NIGHTS PHOTO STILL 4X3

PR 20. 5. 2021 Koncerty v kině

Po přestávce způsobené celosvětovou pandemií nemoci covid-19 se opět vrací oblíbené kinopřenosy koncertů, které pořádá společnost Aerofilms. Pokud vám schází velké koncertní akce, malou záplatou by mohla být první vlaštovka v podobě koncertního záznamu Bon Jovi: From Encore Nights. V kinech se objeví od 10. června 2021.

Pokračovat ve čtení

NC IP Insta (1)

PR 10. 9. 2020 Koncerty v kině

Již počtvrté mají diváci možnost se na plátnech kin setkat s australským zpěvákem Nickem Caveem. Koncertní záznam Idiot Prayer jej ale zachycuje v netradiční podobě, bez doprovodu kapely The Bad Seeds, pouze s klavírem. Forma známých písní se tak obnažuje na jejich podstatu a film nabízí niterný intimní zážitek blízkého spojení s interpretem a jeho hudbou.

Pokračovat ve čtení

BREAK THE SILENCE CHARACTER STILL JIMIN

PR 12. 8. 2020 Koncerty v kině

Bring the Soul: The Movie, dokument o korejském fenoménu BTS, se už na konci srpna objeví v kinech, aby přiblížil nejúspěšnější k-popovou kapelu současnosti. Snímek předznamenává zbrusu nový film o kapele s názvem Break The Silence: The Movie, který svou cestu kiny od-startuje v polovině září.

Pokračovat ve čtení

Titáni thrash metalu Slayer se loučí koncertním filmem plným krve

PR 9. 10. 2019 Koncerty v kině

Americká thrashmetalová ikona Slayer se loučí ve velkém stylu. Jako tečku za svou téměř čtyřicetiletou kariérou si pro fanoušky připravila koncertní film Slayer: The Repentless Killogy. Snímek zachycuje kapelu v nejlepší formě na koncertě v Los Angeles v roce 2017 a zároveň do krátkého hraného filmu propojuje poslední tři videoklipy. Film bude v kinech pouze v jeden jediný den 6. listopadu 2019.

Pokračovat ve čtení

Depeche Mode spojují lidi v novém koncertním filmu Spirits in the Forest

PR 26. 9. 2019 Koncerty v kině

Hudba lidi spojuje a mění jejich životy. Takové je poselství nového filmu Depeche Mode: SPIRITS in the Forest. Kultovní kapela a režisér Anton Corbijn, autor videoklipů Personal Jesus nebo Enjoy the Silence, v něm přibližují příběh šesti fanoušků na pozadí koncertu v berlínském amfiteátru Waldbühne. Film míří do kin už 21. listopadu.

Pokračovat ve čtení

Metallica zahrála po 20 letech se symfonickým orchestrem

PR 16. 9. 2019 Koncerty v kině

Oslava výročí unikátního alba S&M – to je nový koncertní film Metallica & San Francisco Symphony: S&M2. Metalová ikona se po 20 letech sešla na jednom pódiu se symfonickým orchestrem z domovského San Franciska a svým největším hitům dala opět orchestrální podobu. Záznam jedinečného koncertu bude ve vybraných kinech pouze 9. října 2019!

Pokračovat ve čtení

Roger Waters vstupuje do kin koncertním snímkem Us + Them

PR 17. 7. 2019 Koncerty v kině

Roger Waters, hudební génius a jedna z hlavních tvůrčích sil legendárních Pink Floyd, uvádí koncertní film Us + Them. Vrací se v něm do Amsterdamu, kam zavítal v roce 2018 v rámci svého světového turné. Společné dílo Rogera Waterse a režiséra Seana Evanse míří do tuzemských kin 2. října.

Pokračovat ve čtení

Kina promítnou záznam unikátního koncertu The Cure v Hyde Parku

PR 6. 6. 2019 Koncerty v kině

Loni oslavili 40 let na scéně, letos vstoupili do Rock’n'rollové síně slávy, do konce roku chystají nové album a patří mezi největší taháky Colours of Ostrava. Kolem britských The Cure je v poslední době rušno. Právě k výročí 40 let odehráli Robert Smith a spol. unikátní koncert v londýnském Hyde Parku. Jeho záznam se objeví v českých kinech 
už 11. července.

Pokračovat ve čtení

Coldplay

PR 19. 10. 2018 Koncerty v kině

Britská popová ikona Coldplay poprvé v historii vypráví svůj výjimečný příběh. V dokumentu A Head Full Of Dreams přibližuje dvacetiletý vývoj kapely od úplných začátků v londýnských barech až po největší pódia celého světa. Napůl dokument s exkluzivními záběry, napůl sestřih koncertů z celosvětového turné promítnou česká i slovenská kina v jeden jediný večer - 14. listopadu 2018!

Pokračovat ve čtení

Zpět
Koncerty
Menu Nahoru