Magazín Film

Thriller Nezanechat stopy podle skutečného případu, který otřásl Polskem, představuje trailer

PR 13. 4. 2022 Film

Polský thriller režiséra Jana Jana P. Matuszyńského (Poslední rodina) Nezanechat stopy je s 13 nominacemi na polské filmové ceny Orel největší polskou filmovou událostí loňského roku. Vychází ze skutečného případu Grzegorze Przemyka, středoškoláka a syna básnířky a disidentky Barbary Sadowské, kterého v roce 1983 ubila policie k smrti.

Pokračovat ve čtení

Foto04 (C) Oslo Pictures Bez Cigarety

Aerovod 10. 3. 2022 Film

Předplaťte si filmotéku Aerovod a získejte volnou vstupenku do vybraných kin na „jeden z nejlepších romantických filmů poslední doby“ (Awards Watch).

Pokračovat ve čtení

Nebývalý divácký zájem posílá gastrodrama Bod varu do českých kin

PR 20. 1. 2022 Film

Šéfkuchaři Andymu směna v jeho restauraci ani nezačala, a už nestíhá. Gastrodrama režiséra Philipa Barantiniho Bod varu, natočené na jeden záběr, vstoupí do české distribuce. Snímek získal pověst senzace hned po světové premiéře v hlavní soutěži 55. ročníku MFF Karlovy Vary. Bod varu vstoupí do kin 3. února pod hlavičkou Aerofilms.

Pokračovat ve čtení

Film, po kterém se budete cítit méně osamělí, C’mon C’mon v kinech od 20. ledna

PR 27. 12. 2021 Film

Joaquin Phoenix podává nezvykle civilní, ale přesto podmanivý výkon v novém filmu Mikea Millse C’mon C‘mon. Hraje rozhlasového novináře Johnnyho, který se nečekaně musí postarat o svého malého synovce Jesseho. Toho bezprostředně ztvárnil dětský herecký objev Woody Norman.

Pokračovat ve čtení

Aerovod, ten pravý dárek pro filmové labužníky

Aerovod 14. 12. 2021 Film

V naší online videotéce Aerovod najdete přes 500 pečlivě vybraných filmů, které je možné ihned zhlédnout z pohodlí domova – oscarové vítěze, ceněné evropské snímky, filmy pro celou rodinu, českou klasiku nebo atraktivní dokumenty.

Pokračovat ve čtení

Muj Soused Totoro 01

PR 10. 11. 2021 Film

Kultovní animovaný film japonského tvůrce Hajaa Mijazakiho Můj soused Totoro si získal srdce již několika generací diváků po celém světě a nyní bude poprvé k vidění na plátnech českých kin. Diváci se tak z kinosálů budou moci vydat do světa, který deník The Guardian označil za "tak fascinující, že se z něj nebudou chtít vrátit zpět domů“.

Pokračovat ve čtení

Erotické drama Paula Verhoevena Benedetta zpestří předvánoční program českých kin

PR 3. 11. 2021 Film

Erotické drama Paula Verhoevena inspirované životem Benedetty Carlini, řádově sestry a později představené kláštera v 17. století v Toskánsku. Schopnost konat zázraky vynese sestře Benedettě v 17. století výsadní postavení v toskánském klášteře. Když její slabost pro mladou novicku přeroste ve vášeň, začíná hra plná intrik sahající do vyšších pater italské církve. V kinech od 2. prosince.

Pokračovat ve čtení

01 Pariz, 13. Obvod Foto©Shannabesson

PR 26. 10. 2021 Film

Jacques Audiard spojil síly se dvěma o generaci mladšími scénáristkami a natočil stylový film o současných třicátnících. Sleduje tři mladé ženy a jednoho muže, jejichž životy se na chvíli protnou v pařížském 13. obvodě. Film Paříž, 13. obvod po úspěšném uvedení v hlavní soutěži festivalu v Cannes a na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary vstoupí 18. listopadu do českých kin.

Pokračovat ve čtení

Annette Stills Rec709.0032670 RET HD'

PR 24. 6. 2021 Film

Dlouho očekávaný muzikál vizionářského Leose Caraxe vezme diváky na nevšední cestu plnou lásky, vášně a slávy.

Pokračovat ve čtení

Služebníci online, exkluzivně na Aerovodu

Aerovod 1. 4. 2021 Film

Dlouho očekávaný film Ivana Ostrochovského Služebníci můžete od 1. dubna 2021 vidět exkluzivně v online videopůjčovně Aerovod.

Pokračovat ve čtení

Tým Aerofilms doporučuje filmy na Aerovodu

Aerovod 8. 2. 2021 Film

Jaké filmy na Aerovodu jsou nezapomenutelné pro partu z filmové distribuční společnosti Aerofilms?

Pokračovat ve čtení

Rok s Chaplinem oslavíme filmy online i novými soundtracky ke Kidovi v kinech

20. 1. 2021 Film

Buřinka, knírek, hůlka a ikonická chůze. Také bouřlivý smích umně smíchaný s dojemnými scénami. Režisér a herec Charlie Chaplin zásadně ovlivnil dějiny kinematografie, doplňuje katalog online videopůjčovny Aerovod a brzy se vrátí i na plátna českých kin.

Pokračovat ve čtení

Palm Springs 10

Aerovod 24. 11. 2020 Film

Potěšte mlsné filmové jazýčky svých blízkých a nadělte jim předplatné Aerovodu s pečlivě vybranou nabídkou filmů. Dostanou přístup k téměř 400 kvalitním snímkům online a legálně z pohodlí jejich domova.

Pokračovat ve čtení

02_Paterson.jpg

Aerovod 15. 10. 2020 Film

I v době, kdy jsou kinosály zavřené, mají filmoví fanoušci možnost zhlédnout kvalitní a pečlivě vybrané snímky a při tom podpořit svá oblíbená kina.

Pokračovat ve čtení

Online projekce filmu V síti přímo ve školách

12. 10. 2020 Film

Přinášíme vám několik důležitých informací k objednávání a metodické podpoře školních projekcí dokumentárního filmu V síti, který se objeví znovu na podzim ve školách po celé České republice

Pokračovat ve čtení

web_Vsíti.jpg

Aerovod 2. 10. 2020 Film

Dokumentární experiment Barbory Chalupové a Víta Klusáka V síti ve verzi přístupné od 15 let můžete nově zhlédnout online a legálně na Aerovodu z pohodlí vašeho domova. Verzi přístupnou od 12 let V síti: Za školou je možné objednat pro projekce ve školách.

Pokračovat ve čtení

Taburin Web Aerovod

Aerovod 23. 6. 2020 Film

Vydejte se do prosluněné Francie s filmem Raoul Taburin, seznamte se s napínavým životním příběhem fotografa Antonína Kratochvíla nebo se vypravte na Kanárské ostrovy s detektivem Cristim ve snímku Kanáři. Na Aerovodu, z pohodlí vašeho obýváku.

Pokračovat ve čtení

TADY VARY ve vašem kině

29. 5. 2020 Film

Přehlídka TADY VARY ve vašem kině v 96 kinosálech napříč Českou republikou

Pokračovat ve čtení

Film Všude dobře, doma nevím exkluzivně na Aerovodu

Aerovod 21. 5. 2020 Film

Komedii Všude dobře, doma nevím mohou diváci zhlédnout legálně v online videopůjčovně Aerovod. V originálním snímku o mladé psychoterapeutce, která se po letech vrací z Paříže do rodného Tunisu, aby si zde otevřela vlastní ordinaci, září v hlavní roli Golshifteh Farahani (Paterson, Labyrint lží).

Pokračovat ve čtení

Zpět
Film
Menu Nahoru