Koncerty v kině

Na koncert do kina? Atmosféra je unikátní, zvuk možná i lepší než v koncertní hale. Všechny koncerty v kině jsou promítány v HD rozlišení a prostorovém zvuku. Od 5. listopadu míří do kin záznam sólového vystoupení Nicka Cavea Idiot Prayer: Nick Cave Alone At Alexandra Palace.

CO A KDY HRAJEME

Jít na program

KONCERTY V MAGAZÍNU

Jdu si počíst

PRO KINAŘE

Získat informace

Každý den se na světě odehrávají koncerty, u nichž bychom chtěli být. Neopakovatelné okamžiky se v posledních letech díky špičkové technologii daří zachytit v koncertních filmech a diváci si mohou dopřát ten luxus vidět své oblíbené interprety v pohodlí svého oblíbeného kina, a to v maximální zvukové i obrazové kvalitě.

Zvuk je popravdě natolik nadpřirozeně dobrý, že se divákovi v kině bude chtít po prvních písničkách tleskat, tak je dojem koncertu věrný. A hlavní obrazovou devizou koncertního filmu, to jsou detailní záběry na jednotlivé hráče, protože z půl metru nelze hvězdy sledovat ani na nejlepších místech pod pódiem.“ - iDNES.cz k filmu David Gilmour v Pompejích

Všichni dobře víme, že na koncertech jde hlavně o hudbu. Ohňostroje a projekce na obrovských plátnech jsou pouze skvělým bonusem, ale pokud kapelu není moc slyšet, nebo dokonce frontman neumí zpívat, pak to už nic nezachrání. Zkušený Roger Waters o tom samozřejmě dobře ví, a proto má zvuk ve filmu Us + Them naprosto špičkovou kvalitu.“ - iReport k filmu Rogera Waterse Us + Them.

OBCHOD TERRYHO PONOŽKY

Nejen originální filmové plakáty

Největší prodejce filmových plakátů v ČR s databází více než 6 000 autorských výtvarných plakátů. A to není všechno. Terryho ponožky nabízejí také DVD a kvalitní filmovou literaturu. To by bylo, abyste si nevybrali.

Jdu se juknout

Partneři

Děkujeme všem partnerům za laskovou podporu. Společně děláme svět kulturnějším.

Frontman.cz • Full Moon • Headliner • iReport • Kytary.cz • Live Nation CZ • Radio Beat • Radio Wave • Rock & Pop

Zpět
Koncerty v kině
Menu Nahoru

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím