Koncerty v kině

Ať už živě, nebo ze záznamu, koncerty v kině jsou promítány v HD rozlišení a prostorovém zvuku, který mnohdy předčí reálnou hudební produkci. Kdo by nechtěl vidět pod ruce Nicku Caveovi, když skládá? A kdy se vám naposledy poštěstilo projít se s ex-Pink Floyd Davidem Gilmourem amfiteátrem v Pompejích?

CO A KDY HRAJEME

Jít na program

KONCERTY V MAGAZÍNU

Jdu si počíst

PRO KINAŘE

Získat informace

Každý den se na světě odehrávají koncerty, u nichž bychom chtěli být. Každý den vznikají nezapomenutelná hudební díla z per těch nejlepších muzikantů. Tyhle magické okamžiky se v posledních letech díky špičkové technologii daří zachytit v koncertních filmech a přenosech a diváci mají ten luxus vychutnat si své oblíbené interprety v pohodlí kina, a to v maximální zvukové i obrazové kvalitě.

Zvuk je popravdě natolik nadpřirozeně dobrý, že se divákovi v kině bude chtít po prvních písničkách tleskat, tak je dojem koncertu věrný. A hlavní obrazovou devizou koncertního filmu, to jsou detailní záběry na jednotlivé hráče, protože z půl metru nelze hvězdy sledovat ani na nejlepších místech pod pódiem.“
Václav Hnátek o koncertním snímku David Gilmour v Pompejích na iDNES.cz

Watersova Zeď strhla divácký rekord

PR 1. 10. 2015 Koncerty v kině

Distribuční společnost Aerofilms oslavila velký úspěch na poli alternativního obsahu. Přenos koncertního filmu Roger Waters The Wall přitáhl rekordní zájem veřejnosti - na monumentální show přišlo v úterý 29. září 2015 do 111 kin v ČR a na Slovensku více než 21 tisíc diváků.

Pokračovat ve čtení

OBCHOD TERRYHO PONOŽKY

Nejen originální filmové plakáty

Největší prodejce filmových plakátů v ČR s databází více než 6 000 autorských výtvarných plakátů. A to není všechno. Terryho ponožky nabízejí také DVD a kvalitní filmovou literaturu. To by bylo, abyste si nevybrali.

Jdu se juknout

Partneři

Děkujeme všem partnerům za laskovou podporu. Společně děláme svět kulturnějším.

Rabio Beat • Full Moon • iReport • Kytary.cz • Rock & Pop • Spark • Radio Wave

Zpět
Koncerty v kině
Menu Nahoru

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím