PŘIPRAVUJEME PREMIÉRA 1. 3. 2018

Hamlet • NT Live

Populární představitel postavy Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch se nyní ukáže v titulní roli Shakespearovy mistrovské tragédie. Dychtivě očekávané představení, které bylo vyprodáno během několika hodin už rok před svou premiérou, režíruje Lyndsey Turner, držitelka ceny Olivier za režii dramatu Chimerica.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

1. 3. 2018

Program sezóny

V kinech

Hraje 7 kin

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky

Hamlet • William Shakespeare • divadlo
Režie: Lyndsey Turner
Anglické znění s anglickými a českými titulky • přístupný od 12 let 
Hrají: Benedict Cumberbatch a další
Předpokládaná délka představení 180 min

Zatímco se země připravuje na válku, její vládnoucí rodina se rozpadá. Princ Hamlet je nucený pomstít smrt svého otce, tento úkol ho však ochromuje. Jeho běsnění proti nemožnosti složité situace, v níž se nachází, ohrožuje jeho zdravý rozum i bezpečnost státu. Představení v produkci Sonia Friedman Productions odvysílalo NT Live v přímém přenosu z jeviště londýnského kulturního centra Barbican 15. října 2015.

Hamlet

Hvězdný Cumberbatch v roli Hamleta

PR 8. 10. 2015 Divadlo v kině

Už v srpnu 2014 byl z Hamleta s Benedictem Cumberbatchem hit. Do premiéry inscenace přitom tehdy zbýval víc než rok, ovšem i tak se stala nejrychleji vyprodaným kusem v historii londýnského divadla.

Pokračovat ve čtení

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Hamlet • NT Live
Menu Nahoru

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím