ARCHIV

Follies • NT Live

Legendární muzikál Stephena Sondheima se poprvé objeví na prknech britského Národního divadla a k tomu se bude poprvé vysílat do kin.

Přehrát trailer

PREMIÉRA

16. 11. 2017

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky

FolliesStephen Sondheim, James Goldman• divadlo
Režie: Dominic Cooke
Anglické znění s anglickými a českými titulky
Hrají: Tracie Bennett, Janie Dee, Imelda Staunton
Předpokládaná délka představení 180 min

New York, 1971. Na jevišti Weismannova divadla se koná party. Zítra ikonickou budovu zbourají. Třicet let po svém posledním představení se tzv. Follies girls sejdou na pár drinků, aby si zazpívaly pár songů a řekly pár lží.

Tracie Bennett (muzikály Mrs Henderson Presents, End of the Rainbow), Janie Dee (muzikál Carousel v NT) a Imelda Staunton (Harry Potter, Vera Drake, muzikály Sweeney Todd, Gypsy) si zahrají úžasné Follies v nové okouzlující inscenaci v režii Dominica Cookea (NT Live: Komedie omylů, V kruhu koruny), v níž se objeví 37 herců a 21 hudebníků.

Autor muzikálu Stephen Sondheim, držitel cen Oscar, Tony, Grammy i Olivier, je žijící divadelní legendou. Mezi jeho další díla patří muzikály Sweeney Todd, Malá noční hudba, Čarovný les či Neděle v parku s Georgem.

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Follies • NT Live
Menu Nahoru