ARCHIV

Coppélie • Australský balet

Coppélia je jiskřivý příběh plný kouzel a rošťáren, který inscenovala zakládající umělecká ředitelka souboru Australian Ballet Peggy van Praagh společně s divadelním režisérem Georgem Ogilviem.

PREMIÉRA

19. 4. 2017

V kinech

Nehraje se

Zobrazit program

ZNĚNÍ

anglicky

Délka: 135 min. včetně 15 min. přestávky

Diváci po celém světě se budou moci pokochat tímto baletním představením na velkém plátně v roce 2017. Coppélia je jiskřivý příběh plný kouzel a rošťáren, který inscenovala zakládající umělecká ředitelka souboru Australian Ballet Peggy van Praagh společně s divadelním režisérem Georgem Ogilviem.

Swanhilda a Franz se milují a chystají svatbu, ale jejich štěstí hrozí překazit krásná cizinka, která přijela do města se svým otcem, doktorem Coppéliem. Vznešená slečna ale není taková, jak se na první pohled zdá. Odvážná Swanhilda musí svého snoubence zachránit z tajemného doupěte, kde mu zákeřný doktor chystal krutou smrt. Díky hbitým nohám se milencům podaří uniknout hejnu mechanických panen a všechno dobře dopadne.

Nenašli jste, co hledáte?

Objemnější soubory, včetně fotografií v tiskové kvalitě, promo materiály, plakáty atd., najdete na našem úložišti aero.capsa.cz. Na vyžádání vám k němu rádi zašleme přístupové údaje.

Zpět
Coppélie • Australský balet
Menu Nahoru