Balet v kině

Špičkoví sólisté, jedinečné scénografie, světoví choreografové. Aerofilms přináší přímé přenosy z jedné z nejvýznamnějších baletních scén světa, Královského baletu v Londýně. Sezóna 2019/20 láká na Coppélii, Spící krasavici, Labutí jezero i Projekt Dante.

SEZÓNA 2019/20

Zobrazit program

BALETNÍ MAGAZÍN

Počíst si

PRO KINAŘE

Získat informace

Královský balet v Londýně zahajuje v listopadu 2019 další sezónu přímých přenosů do kin. Nadcházející cyklus láká příznivce baletní klasiky i současného baletu. Prvním přenosem už 5. listopadu je komponovaný večer klasického baletu Raymonda Act III, triptych legendárních choreografů Maria Petipy, Fredericka Ashtona a Kennetha MacMillana.

Královský balet v Londýně získal za 300 let své existence jedinečné renomé. Českým divákům přinášíme v přímých přenosech do kin vždy to nejlepší z aktuální sezóny, která klasicky nabízí vděčné rodinné inscenace, nesmrtelné baletní klasiky i progresivní novinky.

Domnívám se, že u nás má Balet v kině význam velkého třesku. Přispívá k šíření baletu jako uznávaného uměleckého žánru, zvyšuje jeho společenskou prestiž a vytváří zásadní změnu podmínek pro jeho rozvoj. Možnost přímého srovnání různých baletních inscenací a výkonů baletních umělců je zcela mimořádná.
Jana Hošková, časopis Harmonie

 

OBCHOD TERRYHO PONOŽKY

Nejen originální filmové plakáty

Největší prodejce filmových plakátů v ČR s databází více než 6 000 autorských výtvarných plakátů, včetně těch s operní a baletní tematikou. A to není všechno. Terryho ponožky nabízejí také kvalitní filmovou literaturu a filmová, operní a baletní DVD. To by bylo, abyste si nevybrali.

Jdu se podívat

Partneři

Děkujeme všem partnerům za laskavou podporu. Společně děláme svět kulturnějším.

Art + Antiques • Divadlo.cz • Scéna.cz • Taneční aktuality.cz • Taneční zóna

Zpět
Balet v kině
Menu Nahoru

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím