Filmy/
Připravujeme

 

podle data premiéry – podle abecedy


 
Earth: Den na zázračné planetě

Earth: Den na zázračné planetě

Premiéra 26. 10. 2017
DCP projekce

Nejnovější snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců Zázračné planety, představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné zvířecí hrdiny. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst.

Hokusai z Britského muzea

Hokusai z Britského muzea

Premiéra 9. 11. 2017
DCP projekce

Britské muzeum uvádí fascinující výstavu „Leonarda Východu“ Kacušika Hokusaie ve filmu. Mimořádný pohled na tvorbu nejslavnějšího japonského malíře, který inspiroval západní výtvarné umění i komiksovou tvorbu, využívá nejmodernější videotechnologie a přibližuje ji tak do nejjemnějších detailů.

Dokud nás svatba nerozdělí

Dokud nás svatba nerozdělí

Premiéra 16. 11. 2017
DCP projekce

Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho.

 
Thelma

Thelma

Premiéra 14. 12. 2017
DCP projekce

Křehká Thelma právě nastoupila na univerzitu a poprvé zakouší odloučení od svých nábožensky založených rodičů. Když se zamiluje do krásné Anji, objeví v sobě děsivé nadpřirozené schopnosti. Mystický thriller o nejtemnějších lidských touhách a zakázané lásce je čtvrtým celovečerním snímkem Joachima Triera.

Odnikud

Odnikud

Premiéra 4. 1. 2018
DCP projekce

Nový thriller Fatiha Akina o zoufalé ženě, která ve světě plném neodůvodněné nenávisti potlačí všechny zábrany, aby dosáhla spravedlnosti.

Přidáváme! (The Met: Live in HD Encores)

Přidáváme! (The Met: Live in HD Encores)

Záznamy vybraných operních představení z Metropolitní opery v New Yorku v HD kvalitě a prostorovém zvuku 5.1 na velkém filmovém plátně po celý rok.

 
Happy End

Happy End

Momentka ze života jedné lepší evropské rodiny. Očekávaná novinka oscarového režiséra Michaela Hanekeho s Isabelle Huppert, Jeanem-Louisem Trintignanem nebo Tobym Jonesem v hlavních rolích.

 
 

© 2005–2017 Aerofilms